• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

21
czerwca
2019

Matematyka w kuchni

miniatura_matematyka-w-kuchni
Uczniowie, którzy  roku szkolnym  2018/19 uczestniczyli w projekcie edukacyjnym Mali Geniusze, w dniu 7 czerwca razem z opiekunem Zofią Duszyńską wybrali się na wycieczkę do ZSZiO w Kamiennej Górze.
logo_mgok

17
czerwca
2019

XI Zmagania Piłkarskie o Puchar Starosty Kamiennogórskiego

miniatura_xi-zmagania-pikarskie-o-puchar-starosty-kamiennogrskiego
14 czerwca na szkolnym boisku ZSP im Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim odbyły się XI Zmagania Piłkarskie o Puchar Starosty Kamiennogórskiego. W turnieju udział wzięło sześć drużyn: UKS Tkaczy Chełmsko Śląskie, SP Lubawka, SP Czarny Bór, SP Mieroszów, SP Kowalowa, Dragon Miszkowice oraz DD Catharina z Nowego Siodła.
logo_mgok

13
czerwca
2019

Porozmawiajmy o uczuciach matki... - wizyta na Olimpie

miniatura_porozmawiajmy-o-uczuciach-matki-wizyta-na-olimpie
Dnia 12.06. 2019r. klasa 5a zaprosiła do krainy mitów klasę 4a. Uczniowie przygotowali przedstawienie inspirowane mitologiczną historią o Demeter i Korze. Młodzi artyści wykonali wspaniałe stroje, charakteryzujące grane przez nich postacie. Wszyscy z zaangażowaniem odegrali przydzielone im role. Udział w spektaklu teatralnym dostarczył uczniom wiele radości i satysfakcji.
logo_mgok

10
czerwca
2019

Rajd Nocny - klasa 6a

miniatura_rajd-nocny-klasa-6a
W dniu 7 czerwca 2019 r. uczniowie klasy VI a ze Szkoły Podstawowej w Chełmsku Śląskim uczestniczyli w klasowym rajdzie nocnym. Tradycyjna impreza klasowa w tym roku szkolnym odbyła się drugi raz.
logo_mgok

02
czerwca
2019

Planeta Energii - wyróżnienie

miniatura_planeta-energii-wyrnienie
W dnia 31 maj 2019r. ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursy PLANETA ENERGII. W konkursie tym dzieci z klasy II B naszej szkoły zostały WYRÓŻNIONE (zajmując tym samym jakby czwarte miejsce).  Konkurs służył - przede wszystkim - propagowaniu wiedzy o energii elektrycznej oraz zasadach bezpiecznego i oszczędnego jej używania wśród uczniów edukacji wczesnoszkolnej.

Przeglądaj aktualności