• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

14
lutego
2018

Konkurs Recytatorski "Pegazik"

miniatura_konkurs-recytatorski-pegazik
    W środę 14 lutego 2018 r. w Domu Kultury w Lubawce odbyły się miejsko-gminne eliminacje XXIII  Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK.
logo_mgok

11
grudnia
2017

Wycieczka do Złotoryi

miniatura_wycieczka-do-zotoryi
W poniedziałek, 11.12.2017r.  klasy: IV a, IV b oraz V b wybrały się na wycieczkę do fabryki bombek w Złotoryi oraz odwiedziły średniowieczny Zamek Grodziec.
logo_mgok

04
grudnia
2017

Udział w przedstawieniu pt. "Lwie Serce"

miniatura_udzia-w-przedstawieniu-pt-lwie-serce
W poniedziałek, 04.12. 2017r. uczniowie z klas IV i V wybrali się na wycieczkę do Domu Kultury w Lubawce na przedstawienie teatralne pt. "Lwie Serce. Opowieść o rycerstwie". Celem wyjazdu na spektakl było podniesienie kompetencji kulturalnych w zakresie odbioru sztuki.
logo_mgok

02
grudnia
2017

Mikołaj w Chełmsku Śląskim

miniatura_mikoaj-w-chemsku-lskim
2 grudnia 2017r.  o godz.14.00  odwiedził  Chełmsko Śląskie  Mikołaj, jak co roku przyjechał obdarować nas prezentami, była to bardzo miła wizyta.
logo_mgok

10
listopada
2017

Narodowe Święto Niepodległości

miniatura_narodowe-wito-niepodlegoci
11 listopada to dla każdego Polaka ważna data - symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Patriotyczne święto skłania nas do refleksji nad wartością wolności i niepodległości. Ciekawą inscenizację słowno- muzyczną zaprezentowali nam uczniowie starszych klas przygotowani przez  panią Eżbietę Matyszczak, Aicję Sarzyńską oraz Agnieszkę Zielińską.
logo_mgok

25
października
2017

Dzień Patrona Szkoły

miniatura_dzie-patrona-szkoy
Jak corocznie w październiku, tak i w tym roku odbyła się w naszej szkole uroczystość poświęcona patronom naszej szkoły "Tkaczom Chełmskim".
logo_mgok

14
października
2017

Dzień Edukacji Narodowej

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
Wszystkim Pracownikom oświaty, a w szczególności Nauczycielom oraz Dyrekcji Szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dobrych wyników w pracy, satysfakcji i uznania, a przede wszystkim uśmiechów uczniów i rodziców.

Przeglądaj aktualności