Informacja o rekrutacji Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze

Szanowni Państwo,
 Uczniowie klas ósmych oraz Rodzice!

Każdego roku w marcu jako Liceum Ogólnokształcące w Kamiennej Górze prezentowaliśmy naszą ofertę edukacyjną dla uczniów kończących naukę w gimnazjum a od zeszłego roku dla ósmoklasistów w każdej szkole Powiatu Kamiennogórskiego i okolicach.

W tym roku miało być podobnie. Niestety ze względu na ogłoszony w kraju stan epidemiczny marcowe spotkania w szkołach Państwa dzieci nie mogą być zrealizowane.

Mam nadzieję, że będziemy je mogli przeprowadzić w kwietniu, maju bądź czerwcu.

Jednak w związku z licznymi pytaniami kierowanymi do nas przez uczniów i rodziców pragnę poinformować, że możecie się Państwo zapoznać z naszą ofertą edukacyjną oraz regulaminem rekrutacji do LO w Kamiennej Górze na naszej stronie internetowej: www.zso.kamienna-gora.pl.

Tam również jest do pobrania wniosek kandydata do klasy pierwszej LO w Kamiennej Górze na rok szkolny 2020/2021. Jeśli Państwo chcielibyście zadać jakiekolwiek pytania dotyczące rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny lub przez elektroniczną pocztę: zso@kamienna-gora.pl.

Planujemy również - jak co roku - dzień otwarty w naszym LO dla uczniów klas ósmych oraz ich rodziców, jednak o terminie poinformujemy Państwa, jak tylko takie spotkania będą możliwe.

Dyrektor
Liceum Ogólnokształcącego
w Kamiennej Górze