Uczniowie klasy 8 posadzili drzewko owocowe w ,,Sadzie Absolwentów"

W piękne majowe popołudnie, 29 maja 2024 roku, uczniowie klasy 8 szkoły podstawowej uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu - posadzeniu drzewka owocowego w "Sadzie Absolwentów". W tym roku wybór padł na Jabłoń Koksa Pomarańczowa, która dołączyła do rosnącej kolekcji drzew owocowych posadzonych przez poprzednie roczniki absolwentów.

Sadzenie drzewka przez absolwentów stało się coroczną tradycją, która symbolizuje zakończenie pewnego etapu edukacji i początek nowej drogi. Jest to nie tylko gest upamiętniający lata spędzone w szkole, ale także wkład w środowisko naturalne oraz piękny sposób na zostawienie po sobie śladu.

Po zakończeniu sadzenia, wszyscy uczestnicy mogli podziwiać swoje wspólne dzieło. Uczniowie byli dumni z efektu pracy i chętnie robili sobie zdjęcia z nowo posadzonym drzewkiem. Radość i satysfakcja malowały się na twarzach wszystkich obecnych, co dodatkowo podkreślało wagę tego wydarzenia.

Posadzenie drzewka owocowego to symbol wzrostu, dojrzewania i przyszłości. Jabłoń Koksa Pomarańczowa, która już rośnie w "Sadzie Absolwentów", będzie przypominać kolejnym pokoleniom uczniów o tych, którzy przeszli przez szkolne mury przed nimi. To także wspaniały symbol trwałości i ciągłości edukacji.