XII Festyn Rodzinny - zakończony.

XII Festyn Rodzinny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym przeszedł juz do hstorii. W opinii dzieci, rodziców i odwiedzających był bardzo udany. Pogoda dopisała a wybór atrakcji był bardzo duży i atrakcyjny dla różnych grup wiekowych. 

Impreza rozpoczęła się od Gminnego Turnieju Piłki Nożnej, nad  którym patronat przyjął Burmistrz  Lubawki Andrzej Wojdyła. W rywalizacji trzech szkoł gminnych,  wygrali gospodarze - Szkoła Podstawowa im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim. 

Dziękujemy szkołom w Lubawce i Miszkowicach za sportową walkę oraz wspólną zabawę. 

Następnie rozpoczęły sie rywalizacje sportowe w różnych dyspcyplinach. Punktualnie o godz. 15.00 dyrektor szkoły Waldemar Szwalec rozpoczął oficjalnie XII Festyn Rodzinny.

Na festynie gościliśmy posłakę na Sejm RP Iwonę Krawczyk oraz radną Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Ewę Kocembę.  

Imprezę w pierwszym dniu zakończyła współna dyskoteka.

Drugi dzień był dedykowany uczniom chełmskiej szkoły. Po wspólnym porządkowaniu szkoły ropzoczęła się projekcja filmu na dużym ekranie, nastepnie odbyła się spotkanie z paniami policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze na temat zasad bezpiecznego zachowania podczas wakacji.  

Miłą niespodzianką był słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców - bułeczki naszego chełmskiego piekarza Zenka Poręba rozeszły się jak przysłowiowe świeże bułeczki. 

Na koniec sobotniego spotkania, dzieci mogły oddać się szeleństwu kolorowych proszków i zumby. Radości i uśmiechów nie było końca. 

Zebraną kwotę podczas festynu podamy po dokładnym przeliczeniu za kilka dni. 

Dziękujemy wszystkim osobom, organizacjom i instytucjom, które przyczyniły się do organizacji XII Festynu Rodzinnego w ZS-P w Chełmsku Śląskim. 

Fotorelacja już wkrótce. 

https://fotoaaleks.zalamo.com/s/festyn-zsp-chelmsko-sl-2