Bal Absolwentów Klasy 8a

14 czerwca 2024 roku uczniowie klasy 8a Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chełmsku Śląskim świętowali zakończenie swojej edukacji w szkole podstawowej na uroczystym balu absolwentów. Wydarzenie miało miejsce w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim i trwało od godziny 16:00 do 22:00.

Organizatorami tego wyjątkowego wieczoru byli rodzice uczniów klasy 8a, którzy zadbali o każdy detal, aby bal stał się niezapomnianym przeżyciem dla młodych absolwentów. Sala Wiejskiego Domu Kultury została pięknie udekorowana, tworząc wyjątkową atmosferę pełną radości i wspomnień.

Warto podkreślić, że to wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia i zaangażowania dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce, pana Marcina Makasia. Dzięki jego życzliwości i chęci pomocy, sala została udostępniona na potrzeby balu, za co serdecznie dziękujemy.

Na bal zostali zaproszeni nauczyciele, którzy przez osiem lat kształtowali wiedzę, umiejętności i postawy uczniów. Była to doskonała okazja do wyrażenia wdzięczności za ich trud i poświęcenie. W trakcie uroczystości uczniowie wręczyli nauczycielom kwiaty oraz pamiątkowe podziękowania.

Nie można zapomnieć o szczególnych podziękowaniach dla rodziców, którzy swoim zaangażowaniem i ciężką pracą przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wieczoru. Ich wsparcie i poświęcenie były kluczowe dla sukcesu balu. Dzięki ich staraniom, uczniowie mogli cieszyć się wspaniałą atmosferą, smacznym poczęstunkiem i licznymi atrakcjami.

Wieczór wypełniony był tańcami, muzyką oraz wspomnieniami z minionych lat szkolnych. Bal zakończył się wspólnym zdjęciem, które będzie piękną pamiątką na przyszłość.

Bal absolwentów klasy 8a to nie tylko zakończenie pewnego etapu edukacyjnego, ale również początek nowej drogi pełnej wyzwań i możliwości. Wszyscy obecni na balu życzyli sobie wzajemnie sukcesów w dalszej edukacji oraz realizacji marzeń i planów.