Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Był to wyjątkowy dzień, pełen emocji i wzruszeń, zwłaszcza dla naszych absolwentów, którzy tego dnia po raz ostatni przekroczyli próg swojej szkoły jako uczniowie.

Ceremonia rozpoczęła się o godzinie 9:30 w szkolnej sali gimnastycznej, która wypełniła się po brzegi uczniami, rodzicami, nauczycielami oraz zaproszonymi gośćmi. Dyrektor szkoły, pan Waldemar Szwalec, w swoim przemówieniu podkreślił, jak ważny etap życia właśnie się zakończył dla tegorocznych ósmoklasistów. Życzył im dalszych sukcesów na drodze edukacyjnej, a także wytrwałości i determinacji w dążeniu do realizacji swoich marzeń.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego to nie tylko czas pożegnań, ale również moment refleksji i podsumowań. Dla wielu uczniów jest to moment przełomowy, który otwiera nowe perspektywy i możliwości. Mamy nadzieję, że wszyscy absolwenci będą z dumą wspominać lata spędzone w naszej szkole i odnajdą swoje miejsce w świecie.

Życzymy wszystkim uczniom udanych wakacji, pełnych odpoczynku i niezapomnianych chwil.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

GALERIA:
https://liblink.pl/RW9S0CUtlx