logo_urzad miasta

27
listopada
2023

Projekt - "Umiem pływać"

Uczniowie klasy 1a i 1b brali udział w projekcie "Umiem pływać" to projekt adresowany do uczniów klas I - III szkół podstawowych w całej Polsce, który zakłada systematyczny i powszechny udział dzieci w pozalekcyjnych i pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania.
logo_urzad miasta

20
listopada
2023

Urodziny Miki i Minnie

18 listopada Myszka Miki i Minnie obchodzą swoje urodziny. Uczniowie z naszej szkoły również mieli okazję do uczczenia tego święta biorąc udział w zabawie przygotowanej specjalnie dla nich.
logo_urzad miasta

20
listopada
2023

Wycieczka klasy 5a

Dnia 17 listopada uczniowie z klasy 5 wraz z opiekunami Agnieszką i Markiem Zielińskimi pojechali na wycieczkę do FABRYKI OZDÓB CHOINKOWYCH "VITBIS" w ZŁOTORYI. Grupa zwiedzała hale produkcyjne poznając technologię produkcji ozdób choinkowych: wydmuchiwanie szklanych form, malowanie, złocenie, pakowanie w kartony.
logo_urzad miasta

14
listopada
2023

Światowy Dzień Cukrzycy

14 listopada jest bardzo ważnym dniem dla klasy 3b. Ten dzień jest poświęcony osobom chorującym na cukrzycę. W naszej szkole również są uczniowie zmagający się z tą ciężką chorobą.
logo_urzad miasta

11
listopada
2023

Filmowa Noc Bibliotek

W dniu 9 listopada w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Chełmsku Śląskim odbyła się Filmowa Noc Bibliotek. Wydarzenie to w niekonwencjonalny sposób miało zachęcić uczniów  do korzystania z zasobów biblioteki.
logo_urzad miasta

08
listopada
2023

Najpiękniejsza Dynia - konkurs

Kolejna edycja konkursu na:" Najpiękniejszą dynię" została zakończona. Nasi uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i oryginalnością wykonania.

Przeglądaj aktualności