• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

16
lutego
2024

Szkolny konkurs recytatorski

miniatura_szkolny-konkurs-recytatorski
Dnia 14.02.2024r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski "Pegazik".   Konkurs został zorganizowany przez panie polonistki- Zuzannę Biroś oraz Alicję Sarzyńską. Uczestnicy eliminacji szkolnych recytowali wybrane wiersze oraz fragmenty prozy. Ocenie podlegał dobór repertuaru, interpretacja utworu oraz ogólny wyraz artystyczny.
logo_mgok

16
lutego
2024

14 lutego - Walentynki

miniatura_14-lutego-walentynki
14 lutego, w Walentynki, łącznik szkolny stał się najważniejszym miejscem w szkole. Przepięknie ozdobiony, rozbrzmiewający podekscytowanymi głosami, wesoło tętnił życiem. Samorząd Uczniowski przygotował moc atrakcji.  Skrzynki poczty walentynkowej szybko zapełniały się życzeniami i wyrazami sympatii.
logo_mgok

14
lutego
2024

Pancake Day

miniatura_pancake-day
Odpowiednikiem Tłustego Czwartku w Polsce jest Dzień Naleśnika w Anglii. Powiązanie to ma ścisły związek ze zbliżającym się Wielkim Postem.
logo_mgok

11
lutego
2024

Z wizytą w teatrze

miniatura_z-wizyt-w-teatrze
8 lutego 2024r. uczniowie klas 7a,7b, 8a pod opieką p. Zuzanny Biroś, p. Alicji Sarzyńskiej oraz p. S. Zająca udali się się do Teatru Zdrojowego im. Henryka Wieniawskiego w Wałbrzychu na spektakl pt. "Dziady cz. II" w wykonaniu profesjonalnych aktorów Teatru Artenes z Wrocławia.
logo_mgok

08
lutego
2024

Bal Karnawałowy

miniatura_bal-karnawaowy
Tradycją naszej szkoły jest organizowanie, dla klas 1-3 balu karnawałowego. Również w tym roku szkolnym 6 lutego uczniowie wzięli udział w balu przebierańców.
logo_mgok

05
stycznia
2024

Teatr Cieni

miniatura_teatr-cieni
4.01.2024 w Domu Kultury w Chełmsku Śląskim uczniowie klas trzecich  mieli przyjemność przedstawić  wyjątkowe jasełka bożonarodzeniowe.

Przeglądaj aktualności