• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

03
marca
2020

Godzina wychowawcza dotycząca uzależnień

miniatura_godzina-wychowawcza-dotyczca-uzalenie
Dnia 28.02.2020r. odbyło się spotkanie klasy 6a i 7b z panią Adrianą Poradą- pracownicą Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce. Uczniowie dyskutowali, wymieniali doświadczenia, refleksje, spostrzeżenia, liczyli koszty palenia papierosów, pracowali w grupach przy tworzeniu antyreklamy dla papierosów. Uczniowie nauczyli się asertywności w zakresie uzależnień.
logo_mgok

25
lutego
2020

PODZIĘKOWANIA DLA FIRMY JELENIA PLAST

miniatura_podzikowania-dla-firmy-jelenia-plast
Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Chełmsku Śląskim, rodzice oraz uczniowie dziękują firmie Jelenia Plast za przekazanie do naszej placówki produktów firmowych. Produkty firmy Jelenia Plast charakteryzują się  wysoką jakością, funkcjonalnością oraz trwałością.
logo_mgok

24
lutego
2020

Udział w akcji Misie Ratownisie

miniatura_udzia-w-akcji-misie-ratownisie
Od stycznia nasza szkoła brała udział w wielkiej akcji zbierania pluszaków pod nazwą Misie Ratownisie organizowanej przez Fundację Wsparcie 112 akcja, która łączy pokolenia. Celem akcji było zebranie oraz przekazanie pluszaków do jednostek Straży Pożarnych, zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb, aby były one wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach.
logo_mgok

10
lutego
2020

Walentynki 2020

miniatura_walentynki-2020
Z racji przypadających na okres ferii WALENTYNEK, postanowiliśmy przyspieszyć wysyłanie kartek. Od wczoraj do dzisiaj do 2 przerwy wszyscy zainteresowani mogli wziąć sobie pusta kartkę przygotowaną specjalnie na tą okazję, wpisać życzenia i obdarować wybrana przez siebie osobę wrzucając kartkę do przeznaczonej na to skrzynki.
logo_mgok

07
lutego
2020

Spotkanie z policjantem

miniatura_spotkanie-z-policjantem
Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych w dniu 06.02.2020r. odbyło się w naszej szkole spotkanie klas I-VIII z reprezentantem Posterunku Policji w Lubawce.
logo_mgok

03
lutego
2020

"Spelling Bee.." - II Międzyszkolny Konkurs Literowania

miniatura_spelling-bee-ii-midzyszkolny-konkurs-literowania
W dniu 28.01.20120r. w naszej szkole odbył się II Międzyszkolny Konkurs Literowania "Spelling Bee..". W konkursie brali udział uczniowie klas IV i V, a ich zadaniem było przeliterowanie słów angielskich, należących do kategorii: CZŁOWIEK, DOM, ZWIERZĘTA.

Przeglądaj aktualności