• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

02
czerwca
2019

Planeta Energii - wyróżnienie

miniatura_planeta-energii-wyrnienie
W dnia 31 maj 2019r. ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursy PLANETA ENERGII. W konkursie tym dzieci z klasy II B naszej szkoły zostały WYRÓŻNIONE (zajmując tym samym jakby czwarte miejsce).  Konkurs służył - przede wszystkim - propagowaniu wiedzy o energii elektrycznej oraz zasadach bezpiecznego i oszczędnego jej używania wśród uczniów edukacji wczesnoszkolnej.
logo_mgok

30
maja
2019

Wycieczka klasy 2b - Cieplice-Jelenia Góra

miniatura_wycieczka-klasy-2b-cieplice-jelenia-gra
W dniu 29 maja uczniowie klasy IIB wyjechali wycieczkę do Cieplic i Jeleniej Góry. Podczas podróży uczniowie mieli możliwość podróżowania różnymi środkami transportu: autobus, pociąg, autobus podmiejski.
logo_mgok

30
maja
2019

Lekcja bankowości

miniatura_lekcja-bankowoci
28.05 członkowie SKO działającym w Szkole Podstawowej w Chełmsku Śląskim zwiedzali bank PKO w Kamiennej Górze.
logo_mgok

28
maja
2019

Szkolny Konkurs Recytatorski Klas 1-3

miniatura_szkolny-konkurs-recytatorski-klas-1-3
Dnia 21 maja 2019r., odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 1-3 Barwne Słowa. Uczestnicy pięknie zaprezentowali się w różnorodnym repertuarze polskich poetów literatury dziecięcej.
logo_mgok

28
maja
2019

Mama i tata to najpiękniejsze słowa świata

miniatura_mama-i-tata-to-najpikniejsze-sowa-wiata
Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla wszystkich rodzice to najważniejsze osoby w życiu, dlatego w naszej szkole nauczycielki nauczania wczesnoszkolnego pomogły dzieciom wyrazić miłość do Rodziców organizując Dzień Matki i Ojca.
logo_mgok

27
maja
2019

Wymiana 2019

miniatura_wymiana-2019
Po koniec maja 2019r.młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim wraz z nauczycielami wzięła udział w spotkaniu w Bernstadt auf dem Eigen z rówieśnikami z Polski i Niemiec.
logo_mgok

27
maja
2019

Wycieczka klasy IIIb - Warszawa

miniatura_wycieczka-klasy-iiib-warszawa
W dniach 15-17 maja 2019r. młodzież z klasy III b gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim wraz z nauczycielami wzięła udział w wycieczce do Warszawy.

Przeglądaj aktualności