• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

05
stycznia
2024

Teatr Cieni

miniatura_teatr-cieni
4.01.2024 w Domu Kultury w Chełmsku Śląskim uczniowie klas trzecich  mieli przyjemność przedstawić  wyjątkowe jasełka bożonarodzeniowe.
logo_mgok

01
stycznia
2024

KOLOROWY TYDZIEŃ

miniatura_kolorowy-tydzie
11 - 15 grudnia upłynął w naszej szkole bardzo kolorowo. Każdego dnia uczniowie, nauczyciele i pracownicy całej szkoły ubierali się od stóp do głów w inny kolor.
logo_mgok

26
grudnia
2023

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

miniatura_yczenia-noworoczne
Zbliżający się Nowy Rok niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile chcemy złożyć najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych i radosnych dni oraz szczęśliwego Nowego Roku - wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz mieszkańcom Chełmska Śląskiego i Gminy Lubawka.
logo_mgok

22
grudnia
2023

Podziękowania i życzenia świąteczne

miniatura_podzikowania-i-yczenia-witeczne
Uczniowie i opiekunowie będący uczestnikami 7 edycji konkursu i projektu Młody Lean Lider Lider odbyli wizyty w przedsiębiorstwach, aby osobiście wręczyć podziękowania za wsparcie finansowe i złożyć życzenia świąteczne.
logo_mgok

22
grudnia
2023

Młody Lean Lider

miniatura_mody-lean-lider
Już po raz drugi uczniowie z naszej szkoły biorą udział w projekcie Młody Lean Lider. W obecnej edycji konkursu nazwa grupy to ÓSMAKI również  skład grupy się zmienił, by nowi uczniowie spróbowali swoich sił w projekcie.
logo_mgok

22
grudnia
2023

Program Świąteczny

miniatura_program-witeczny
W czwartek 21 grudnia 2023 r. w naszej szkole odbył się uroczysty program poświęcony zbliżającym się świętom Bożego Narodzenia. Uczniowie pod kierunkiem wychowawców przybliżyli tradycje bożonarodzeniowe różnych krajów. Następnie poszczególne klasy zaprezentowały przygotowane kolędy i piosenki świateczne z różnych krajów.

Przeglądaj aktualności