• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

10
listopada
2017

Narodowe Święto Niepodległości

miniatura_narodowe-wito-niepodlegoci
11 listopada to dla każdego Polaka ważna data - symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. Patriotyczne święto skłania nas do refleksji nad wartością wolności i niepodległości. Ciekawą inscenizację słowno- muzyczną zaprezentowali nam uczniowie starszych klas przygotowani przez  panią Eżbietę Matyszczak, Aicję Sarzyńską oraz Agnieszkę Zielińską.
logo_mgok

25
października
2017

Dzień Patrona Szkoły

miniatura_dzie-patrona-szkoy
Jak corocznie w październiku, tak i w tym roku odbyła się w naszej szkole uroczystość poświęcona patronom naszej szkoły "Tkaczom Chełmskim".
logo_mgok

14
października
2017

Dzień Edukacji Narodowej

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
Wszystkim Pracownikom oświaty, a w szczególności Nauczycielom oraz Dyrekcji Szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dobrych wyników w pracy, satysfakcji i uznania, a przede wszystkim uśmiechów uczniów i rodziców.
logo_mgok

13
października
2017

Nocny rajd

miniatura_nocny-rajd
W dniu 13 października 2017 roku wieczorową  porą  uczniowie klasy Va z naszej szkoły udali się na nocny rajd. O godzinie 20:00 uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcą  spotkali się na Chełmskim Rynku.
logo_mgok

12
października
2017

Ślubowanie klas pierwszych

miniatura_lubowanie-klas-pierwszych
W dniu 12 października 2017r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość, ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych.
logo_mgok

06
października
2017

X Powiatowy Złaz Dziatwy Szkolnej "Tkacze Śląscy 2017"

miniatura_x-powiatowy-zaz-dziatwy-szkolnej-tkacze-lscy-2017
W dniu 6 października 2017 roku młodzi turyści: uczniowie z klas 5a i 7a Zespół Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wzięli udział w X Powiatowym Złazie Dziatwy Szkolnej ?Tkacze Śląscy 2017? zorganizowanym przez Zespół Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim oraz Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk
logo_mgok

28
września
2017

Olimpiada Leśna Akademia Sportu

miniatura_olimpiada-lena-akademia-sportu
W czwartek (28 września) w hali sportowej i na boisku przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Dobromierzu odbyła się Olimpiada Leśna Akademia Sportu, w której udział wzięło 9 szkół w tym m.in. Szkoła Podstawowa z ZSP im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim.

Przeglądaj aktualności