• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

06
czerwca
2023

Dzień Matki

miniatura_dzie-matki
25 maja 2023 r. w naszej szkole odbył się program artystyczny z okazji jednego z najpiękniejszych świąt w roku - Dnia Mamy. Uroczystość rozpoczęła się piękną piosenką dla mam wykonaną przez chór szkolny.
logo_mgok

05
czerwca
2023

Dzień Dziecka

miniatura_dzie-dziecka
W tym dniu klasy starsze (6, 7, 8) wyruszyły na rajdy połączone z ogniskiem.  Piękno otaczającej przyrody, pieczone kiełbaski i gwar rozmów uczyniły ten dzień wyjątkowym i niezapomnianym. Były też klasy, które postawiły na zdrową rywalizację i swoje święto uczciły rozgrywkami sportowymi.
logo_mgok

22
maja
2023

"Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne?" - projekt edukacyjny

miniatura_dlaczego-ubezpieczenia-spoeczne-s-wane-projekt-edukacyjny
W tym roku szkolnym jest realizowany w naszej szkole ogólnopolski projekt edukacyjny ZUS "Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne?" Celem projektu jest budowanie świadomości młodego pokolenia o tym, jak istotne są ubezpieczenia społeczne. W ramach programu uczniowie klasy 8a przygotowali na lekcji wos-u plakaty.
logo_mgok

22
maja
2023

Tydzień Bibliotek

miniatura_tydzie-bibliotek
Dnia 11.05.2023 r uczniowie klas 2a i 2b wzięli udział w zajęciach w Bibliotece Publicznej w Chełmsku Śląskim w związku z trwającym Tygodniem Bibliotek.
logo_mgok

19
maja
2023

Ania z Zielonego Wzgórza - wizyta w teatrze

miniatura_ania-z-zielonego-wzgrza-wizyta-w-teatrze
12 maja 2023 r. uczniowie klas 4a, 5a, 6a i 6b wzięli udział w wycieczce autokarowej do Wałbrzycha, podczas której obejrzeli wzruszający spektakl w wykonaniu aktorów Teatru Lalki i Aktora pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".

Przeglądaj aktualności