• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

27
maja
2019

Wymiana 2019

miniatura_wymiana-2019
Po koniec maja 2019r.młodzież z Zespołu Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim wraz z nauczycielami wzięła udział w spotkaniu w Bernstadt auf dem Eigen z rówieśnikami z Polski i Niemiec.
logo_mgok

27
maja
2019

Wycieczka klasy IIIb - Warszawa

miniatura_wycieczka-klasy-iiib-warszawa
W dniach 15-17 maja 2019r. młodzież z klasy III b gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Chełmsku Śląskim wraz z nauczycielami wzięła udział w wycieczce do Warszawy.
logo_mgok

15
maja
2019

Spotkanie z p. Łukaszem Kazkiem - lekcja historii

miniatura_spotkanie-z-p-ukaszem-kazkiem-lekcja-historii
14 maja 2019 r. w chełmskiej szkole odbyło się oczekiwane spotkanie młodzieży z p. Łukaszem Kazkiem - autorem filmów o tematyce historycznej, popularyzatorem historii, odkrywcą i społecznikiem. Tematem spotkania były tajemnice III Rzeszy, historia Dolnego Śląska XX wieku.
logo_mgok

07
maja
2019

Światowy Dzień Książki

miniatura_wiatowy-dzie-ksiki
Uczniowie klasy 3a SP wraz z wychowawczynią zostali zaproszeni do biblioteki gminnej filia w Chełmsku Śląskim. W bibliotece odbyły się zajęcia prowadzone przez panią bibliotekarkę dla dzieci w związku z obchodami Dnia Książki.
logo_mgok

30
kwietnia
2019

Święta Majowe

miniatura_wita-majowe
We wtorek (30 kwietnia) cała społeczność szkolna zaopatrzona we własnoręcznie wykonane biało-czerwone kotyliony i flagi wzięła udział w uroczystym marszu patriotycznym przygotowanym z okazji  Święta Konstytucji 3 maja.
logo_mgok

17
kwietnia
2019

Wielkanoc - apel

miniatura_wielkanoc-apel
W holu ZSP w Chełmsku Śl. zaprezentowany został program artystyczny z okazji  nadchodzących z okazji Świąt Wielkiej Nocy  .
logo_mgok

17
kwietnia
2019

Wycieczka do Bukowca

miniatura_wycieczka-do-bukowca
  W dniach 8-12 kwietnia uczniowie klasy 6 A Szkoły Podstawowej w Chełmsku Śląskim - członkowie PTSM oddział Kamienna Góra pod opieką wychowawcy klasy Zofii Duszyńskiej (organizatora wycieczki)  byli na pięciodniowej wycieczce w Bukowcu zacisznej, niewielkiej miejscowości położonej 8 km na północ od Karpacza, usytuowanej na pograniczu Karkonoszy i Rudaw Janowickich, o ciekawych walorach krajobr
logo_mgok

12
kwietnia
2019

VIII Powiatowy Konkurs Wielkanocny

miniatura_viii-powiatowy-konkurs-wielkanocny
Dnia  10.04.2019 r. w Szkole Podstawowej w Miszkowicach  odbyło  się wręczenie nagród laureatom VIII Powiatowego Konkursu Wielkanocnego Pod Patronatem Burmistrza Miasta Lubawka.
logo_mgok

09
kwietnia
2019

Konkurs Wielkanocny

miniatura_konkurs-wielkanocny
Dnia 08.04.2019 r. odbył się szkolny konkurs wielkanocny dla klas szkoły podstawowej. Dwudziestu czterech uczniów wzięło udział w konkursie.

Przeglądaj aktualności