• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

20
czerwca
2023

Zabawy z chustą animacyjną

miniatura_zabawy-z-chust-animacyjn
Koniec roku sprzyja wszelkim aktywnościom pozwalającym na świetną zabawę z odrobiną rywalizacji. A więc były zabawy z chustą animacyjną, które przyniosły naszym milusińskim wiele radości i śmiechu.
logo_mgok

15
czerwca
2023

Wycieczka klas 2a i 2b

miniatura_wycieczka-klas-2a-i-2b
Dnia 13.06.2023 uczniowie klas 2a i 2b wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Zajęcia pt. "Jak to ze lnem było" przeprowadzone zostały w formie lekcji pokazowej i warsztatów prezentujących historię tkactwa oraz poszczególne etapy obróbki lnu.
logo_mgok

12
czerwca
2023

Świat moich marzeń - WYNIKI KONKURSU

miniatura_wiat-moich-marze-wyniki-konkursu
W ramach konkursu plastycznego p.t. "Świat moich marzeń" powstało wiele bardzo twórczych, barwnych i przepięknych prac. Każdy z autorów podszedł do tematu bardzo indywidualnie dzięki czemu staliśmy się widzami wspaniałych różnorodnych  a zarazem odmiennych ŚWIATÓW, które może podziwiać  społeczność szkolna.
logo_mgok

12
czerwca
2023

Wycinanka Łowicka

miniatura_wycinanka-owicka
Grupa uczniów z klas 5-8 w trakcie dodatkowych zajęć miała okazję zapoznać się ze sztuką ludową a dokładniej z wycinanką łowicką.
logo_mgok

12
czerwca
2023

Misja "APOLLO"

miniatura_misja-apollo
W dniu 6 czerwca 2023r. grupa uczniowie przyrodnicy wzięli udział w warsztatach organizowanych przez Klub Przyrodników ze Stacji Terenowej w Uniemyślu. Młodzi przyrodnicy poznali skrajnie zagrożony gatunek motyla Niepylaka Apollo (CR) występującego na terenie rezerwatu przyrody "Kruczy Kamień".

Przeglądaj aktualności