`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

19
kwietnia
2017

Konkurs wielkanocny

miniatura_konkurs-wielkanocny
W dniu 10 kwietnia rozstrzygnięty został konkurs na najciekawszą ozdobę wielkanocną przeprowadzony wśród uczniów klas I -VI. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i zaprezentowali rożne techniki twórcze.
logo_mgok

10
kwietnia
2017

Kolorowy tydzień.

miniatura_kolorowy-tydzie
W dniach 03 - 07.04.2017r. odbyła się akcja Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej pod hasłem "Kolorowy Tydzień". Każdego dnia uczniowie klas I-VI, przychodzili do szkoły w innym kolorze.
logo_mgok

28
marca
2017

Wyjazd do teatru.

miniatura_wyjazd-do-teatru
Dnia 23.03.2017r. odbył się  wyjazd klasy 2a i 2b do Wałbrzycha. Dzieci uczestniczyły w spektaklu teatralnym pt. ,,Szewczyk Dratewka na planie filmowym".
logo_mgok

21
marca
2017

Powitanie wiosny.

miniatura_powitanie-wiosny
 21 marca uczniowie klas I-III spotkali się w barwnym korowodzie na powitanie nowej pory roku. To czas, w którym przyroda budzi się po zimowym śnie do życia, budzą się zwierzęta, rośliny, a my tego dnia chcieliśmy obudzić Wiosnę. Uczniowie śpiewali piosenki o wiośnie, gromkimi okrzykami wyganiali  Zimę, a zachęcali do przyjścia Wiosnę.
logo_mgok

09
marca
2017

Kopciuszek na wesoło.

miniatura_kopciuszek-na-wesoo
Baśniowa postać uroczego Kopciuszka interesuje dzieci i dorosłych od wielu pokoleń. Stąd też 8 marca odbyła się w naszej szkole premiera spektaklu na podstawie utworu Wandy Chotomskiej pt." Kopciuszek". Przedstawienie zostało przygotowane przez klasy czwarte.
logo_mgok

07
lutego
2017

Wycieczka klasy 4b.

miniatura_wycieczka-klasy-4b
Dnia 15 grudnia 2016r. klasa 4b z wychowawczynią panią Zofią Duszyńską oraz z rodzicami poznali drogę produkcji dekoracji ręcznej bombek w fabryce w Złotoryji. Uczestniczyli w lekcji samodzielnego malowania bombek. Bombki ręcznie malowane są cenione przez zagranicznych sąsiadów, głównie dużo jest ich wysyłanych do Niemiec.

Przeglądaj aktualności