• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

10
lutego
2020

Walentynki 2020

miniatura_walentynki-2020
Z racji przypadających na okres ferii WALENTYNEK, postanowiliśmy przyspieszyć wysyłanie kartek. Od wczoraj do dzisiaj do 2 przerwy wszyscy zainteresowani mogli wziąć sobie pusta kartkę przygotowaną specjalnie na tą okazję, wpisać życzenia i obdarować wybrana przez siebie osobę wrzucając kartkę do przeznaczonej na to skrzynki.
logo_mgok

07
lutego
2020

Spotkanie z policjantem

miniatura_spotkanie-z-policjantem
Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych w dniu 06.02.2020r. odbyło się w naszej szkole spotkanie klas I-VIII z reprezentantem Posterunku Policji w Lubawce.
logo_mgok

03
lutego
2020

"Spelling Bee.." - II Międzyszkolny Konkurs Literowania

miniatura_spelling-bee-ii-midzyszkolny-konkurs-literowania
W dniu 28.01.20120r. w naszej szkole odbył się II Międzyszkolny Konkurs Literowania "Spelling Bee..". W konkursie brali udział uczniowie klas IV i V, a ich zadaniem było przeliterowanie słów angielskich, należących do kategorii: CZŁOWIEK, DOM, ZWIERZĘTA.
logo_mgok

03
lutego
2020

Spotkanie z podróżnikiem - Japonia

miniatura_spotkanie-z-podrnikiem-japonia
Dnia 28 stycznia 2020 r. uczniowie szkoły podstawowej klas 4-8 uczestniczyli w spotkaniu edukacyjnym z podróżnikiem, geografem Panem Bolesławem Grabowskim. Tematem prelekcji była Japonia - jej przyroda, kultura, obyczaje.
logo_mgok

03
lutego
2020

Gość z Indii - nauczyciel plastyki

miniatura_go-z-indii-nauczyciel-plastyki
We wtorek 28 stycznia 2020 gościliśmy w naszej szkole gościa z Indii. Podróżujący po naszym kraju indyjski nauczyciel plastyki zaprezentował uczniom klas 1 - 5 swoje umiejętności plastyczne. Mogliśmy zobaczyć jak w ciągu kilku minut można wyczarować z kolorowych kawałków bibuły różne ozdoby, kwiaty, łańcuchy, formy przestrzenne.
logo_mgok

31
stycznia
2020

Zamek Książ - lekcja w terenie klasy III B

miniatura_zamek-ksi-lekcja-w-terenie-klasy-iii-b
Dnia 30 stycznia 2020r uczniowie klasy III B poszerzając swą wiedzę dotyczącą zamków, pałaców i rycerzy uczestniczyli w lekcji "Baśniowy Książ" na zamku Książ. Uczniowie mogli zobaczyć, dotknąć i poczuć atmosferę zamku. To wyjątkowe zwiedzanie z przewodnikiem, dzięki któremu historia Zamku Książ przypomina bardziej wspaniałą opowieść o dawnych dziejach.
logo_mgok

31
stycznia
2020

Zabawa karnawałowo-walentynkowa

miniatura_zabawa-karnawaowo-walentynkowa
Na holu szkolnym w dniu 30 stycznia 2020r. miała miejsce zabawa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Opiekę nad uczniami sprawowali: p. Marcin Sarzyński i p. Alicja Sarzyńska, p. Piotr Górny oraz p. Joanna Matusik. Za oprawę muzyczną bez wątpienia należałoby podziękować Kamilowi Kornakowi, Arturowi Piękosiowi oraz Maćkowi Janeczko.
logo_mgok

28
stycznia
2020

Pegazik 2020

miniatura_pegazik-2020
Dnia 27.01.2020r. w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski "Pegazik". Konkurs został zorganizowany przez panie polonistki - Iwonę Gamoń, Zuzannę Biroś oraz Alicję Sarzyńską.

Przeglądaj aktualności