• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

27
października
2023

Wyjazd do Wrocławia - klasa 7a i 7b

miniatura_wyjazd-do-wrocawia-klasa-7a-i-7b
W dniu 24 października 2023r. uczniowie klasy 7a i 7b  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chełmsku Śląskim  wraz z wychowawczyniami oraz opiekunem udali się na wycieczkę do Wrocławia.
logo_mgok

24
października
2023

Gofry - klasa 3b

miniatura_gofry-klasa-3b
W piątek tj. 20.10.2023r.  klasa 3 b zorganizowała sprzedaż gofrów dla uczniów naszej szkoły. Dzieci z wielkim zapałem odmierzały składniki i wsypywały je do miski oraz sprawnie mieszały przy pomocy robota kuchennego. Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiły do pieczenia.
logo_mgok

17
października
2023

Dzień Edukacji Narodowej - Pamiętamy

miniatura_dzie-edukacji-narodowej-pamitamy
W Święto Edukacji Narodowej pamiętaliśmy również o pracownikach szkoły, których nie ma już wśród nas. Odwiedziliśmy, jak co roku od kilku lat, groby  zmarłych. Zapaliliśmy znicze oraz minutą ciszy uczciliśmy pamięć  osób, które pracowały w szkole. Są wśró nich dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły.
logo_mgok

17
października
2023

Dzień Edukacji Narodowej

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
12 października w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ten dzień - pełen wzniosłych chwil uczniowie zadedykowali wszystkim pracownikom szkoły z okazji ich święta.
logo_mgok

17
października
2023

Dzień Znaczka Pocztowego

miniatura_dzie-znaczka-pocztowego
W dniu 09.10 obchodziliśmy w klasie 3b Światowy Dzień Znaczka Pocztowego. Ten dzień był świetną okazją do projektowania przez uczniów swoich osobistych znaczków z najróżniejszymi motywami i w najróżniejszych formatach , ale to również czas na poznanie słownictwa związanego z pocztą w języku angielskim.
logo_mgok

13
października
2023

Galaretkowy piątek

miniatura_galaretkowy-pitek
W miniony piątek tj. 06.10. 23r. uczniowie klasy 3 "a" sprzedawali w naszej szkole przygotowane przez siebie pyszne galaretkowe deserki.  Dzieci wsparły w ten sposób planowany zakup ekranu dla naszej placówki.
logo_mgok

10
października
2023

Sprzątanie Świata

miniatura_sprztanie-wiata
Sobotni dzień, 7 października 2023 roku, stał się dniem, który mieszkańcy naszej miejscowości na pewno zapamiętają. To właśnie tego dnia odbyła się akcja Sprzątanie Świata, która zgromadziła społeczność szkolną. Ich wspólnym celem było oczyścić naszą miejscowość z wszelkich śmieci i uczynić ją jeszcze piękniejszą. Atmosfera była niesamowita - pełna entuzjazmu i gotowości do działania.

Przeglądaj aktualności