• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

28
października
2019

Turniej Mini Challenger w Opolu

miniatura_turniej-mini-challenger-w-opolu
Dnia 20.10.2019. roku współpracujący ze szkołą Fight Club Lubawka startował w Turnieju Karate w Opolu, jego barwy reprezentowały dwie uczennice z naszej szkoły: Nikola Bieniek oraz Amelia Skalik z sekcji FCL Chełmsko Śląskie.
logo_mgok

24
października
2019

Dzień Patrona Szkoły

miniatura_dzie-patrona-szkoy
Dziś odbył się apel przygotowany przez p. Marcina Sarzyńskiego oraz Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Patrona Szkoły. Specjalnym gościem był p.
logo_mgok

24
października
2019

Szkolne Zawody - piłka nożna

miniatura_szkolne-zawody-pika-nona
W dniach 03-04.10.2019r. za aprobatą dyrektora szkoły dla wszystkich chętnych uczniów z naszej placówki został zorganizowany otwarty turniej piłki nożnej halowej z okazji "Dnia chłopaka".
logo_mgok

21
października
2019

Zdolny Ślązak

miniatura_zdolny-lzak
W dniu 21 października odbyły się w naszej szkole dwa konkursy: Zdolny Ślązak z języka niemieckiego oraz angielskiego.
logo_mgok

18
października
2019

Dzień Edukacji Narodowej

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
Dzisiaj (18 października) w naszej szkole odbyły się gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej. Miło nam było gościć nauczycieli oraz innych pracowników ze szkół w Lubawce i Miszkowicach w murach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chełmsku Śląskim. Mamy nadzieję, że liryczny wieczór pozostanie w Państwa pamięci na dłużej.
logo_mgok

17
października
2019

Lekcje w terenie - IIIb

miniatura_lekcje-w-terenie-iiib
Dnia 17 października korzystając z pięknej jesiennej pogody uczniowie klasy III B naszej szkoły odbywali lekcje w terenie. Tym razem był to las. Uczniowie rozwiązywali zagadki, rebusy, wykonywali zadania matematyczne, śpiewali piosenki. Oczywiście było też ognisko przy drugim śniadaniu.
logo_mgok

08
października
2019

Powiat Unihokej

miniatura_powiat-unihokej
Reprezentacja naszej szkoły w zawodach powiatowych w unihokeja w kategorii dziewcząt i chłopców Igrzyska Dzieci zajęła 3 miejsce.
logo_mgok

03
października
2019

Dzień Chłopaka - IIIb

miniatura_dzie-chopaka-iiib
Dnia 30. 09. 2019 r. w klasie III B dziewczynki zorganizowały dla swoich kolegów niespodziankę. Z okazji Dnia Chłopaka przygotowały pyszne drugie śniadanie, śmieszny teatrzyk i upominki. Niespodzianka bardzo spodobała się chłopcom były także gry i zabawy taneczne. Chłopcy już myślą jak odwdzięczą się koleżankom w marcu.

Przeglądaj aktualności