• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

10
czerwca
2021

Pola Nadziei

miniatura_pola-nadziei
Pola Nadziei - to program, który a na celu promowanie niesienia bezinteresownej pomocy podopiecznym hospicjów oraz rozwój wolontariatu. Uczniowie klas IV a i VI b wraz z wychowawcami wzięli udział w tegorocznej akcji charytatywnej na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. W niedzielę (6 czerwca) społeczność  klas kwestowała na rzecz potrzebujących.
logo_mgok

07
czerwca
2021

PROJEKT z ZUS

miniatura_projekt-z-zus
Od września był realizowany w naszej szkole ogólnopolski projekt edukacyjny ZUS "Dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne" W ramach programu uczniowie klasy 8a przygotowali plakaty oraz film. Wszystkie prace zostały przesłane do ZUS-u. 14 maja na stronie ZUS-u została opublikowana informacja, że praca Amelii Zając została wyróżniona i zakwalifikowała się do etapu centralnego. Dnia 02.06.
logo_mgok

01
czerwca
2021

Dzień Dziecka

miniatura_dzie-dziecka
Chcąc uatrakcyjnić i umilić Dzień Dziecka wychowawcy klas, za zgodą i pozwoleniem dyrektora szkoły, postanowili zorganizować ogniska. Przedszkolaki i uczniowie klas 1-8 zaopatrzeni w pyszne kiełbaski, ziemniaki i pianki rozpoczęli zabawę w różnych zakątkach Chełmska Śląskiego.
logo_mgok

31
maja
2021

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

miniatura_oglnopolski-konkurs-logicznego-mylenia
Od 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczą w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Uczniowie biorący udział w tym konkursie osiągają wysokie wyniki. Najlepszym  uczniem w tym konkursie z  naszej szkoły  jest uczeń klasy 8 B Bartek Krajewski.
logo_mgok

26
maja
2021

Dzień Matki

miniatura_dzie-matki
Drogie Mamy, Z okazji Waszego Święta chcemy Wam podziękować z całego serca za troskę, miłość i zrozumienie, jakich doświadczamy każdego dnia, z tej okazji przygotowaliśmy krótki występ artystyczny. Nigdy nie zdołamy podziękować za cały trud, jaki włożyłyście w nasze wychowanie .
logo_mgok

24
maja
2021

Dzień Matki - klasa 3a

miniatura_dzie-matki-klasa-3a
Kochane Mamy, w dniu Waszego święta  pragniemy złożyć życzenia  płynące prosto z serca.  Przygotowane przez nas sentencje wyrażają podziękowanie za matczyny trud.
logo_mgok

12
maja
2021

Kulinarne preferencje - klasy 1a i 2a SP

miniatura_kulinarne-preferencje-klasy-1a-i-2a-sp
W klasach 1a i 2a SP podczas lekcji dotyczącej jedzenia, uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich preferencji kulinarnych. Dzieci przygotowały talerze na których znalazły się potrawy i produkty, które chciałyby zjeść podczas śniadania, obiadu lub w porze lunchu.

Przeglądaj aktualności