• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

22
czerwca
2019

Polonez Nocą 2019

miniatura_polonez-noc-2019
W Zespole Szkół Publicznych im. "Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim dwudziesty trzeci raz zatańczono poloneza (piątek, 14 czerwca). Od kilku lat przybiera on formą Poloneza Nocą . Pomysłodawcą i kreatorem wszystkich wydarzeń jest n-l Damian Skorupiński.
logo_mgok

21
czerwca
2019

Projekt matematyczno-geograficzny

miniatura_projekt-matematyczno-geograficzny
Konkurs odbył się od 10 maja 2019 r. do 06 czerwca 2019 r. Zadaniem uczniów było przedstawienie problemu związanego z ekologią i zagrożeniami współczesnego świata przy pomocy różnych narzędzi matematycznych. Temat wybierała grupa projektowa, ale uzgadniała go z nauczycielem.
logo_mgok

21
czerwca
2019

Matematyka w kuchni

miniatura_matematyka-w-kuchni
Uczniowie, którzy  roku szkolnym  2018/19 uczestniczyli w projekcie edukacyjnym Mali Geniusze, w dniu 7 czerwca razem z opiekunem Zofią Duszyńską wybrali się na wycieczkę do ZSZiO w Kamiennej Górze.
logo_mgok

17
czerwca
2019

XI Zmagania Piłkarskie o Puchar Starosty Kamiennogórskiego

miniatura_xi-zmagania-pikarskie-o-puchar-starosty-kamiennogrskiego
14 czerwca na szkolnym boisku ZSP im Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim odbyły się XI Zmagania Piłkarskie o Puchar Starosty Kamiennogórskiego. W turnieju udział wzięło sześć drużyn: UKS Tkaczy Chełmsko Śląskie, SP Lubawka, SP Czarny Bór, SP Mieroszów, SP Kowalowa, Dragon Miszkowice oraz DD Catharina z Nowego Siodła.
logo_mgok

13
czerwca
2019

Porozmawiajmy o uczuciach matki... - wizyta na Olimpie

miniatura_porozmawiajmy-o-uczuciach-matki-wizyta-na-olimpie
Dnia 12.06. 2019r. klasa 5a zaprosiła do krainy mitów klasę 4a. Uczniowie przygotowali przedstawienie inspirowane mitologiczną historią o Demeter i Korze. Młodzi artyści wykonali wspaniałe stroje, charakteryzujące grane przez nich postacie. Wszyscy z zaangażowaniem odegrali przydzielone im role. Udział w spektaklu teatralnym dostarczył uczniom wiele radości i satysfakcji.

Przeglądaj aktualności