• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Chełmsku Śląskim

logo_mgok

14
marca
2019

Godna Podziwu Liczba PI

miniatura_godna-podziwu-liczba-pi
W bieżącym roku po raz kolejny  hucznie uczciliśmy święto liczby Pi, obchodzone 14 marca. Już  Pitagoras napisał: "Liczby rządzą światem". W ZSP im. Tkaczy Chełmskich za sprawą Pani Anny Szwalec i uczniów - miłośników matematyki rządziła dzisiaj liczba PI.
logo_mgok

08
marca
2019

Dzień Kobiet

miniatura_dzie-kobiet
W tak szczególnym dniu jakim jest Międzynarodowy Dzień Kobiet pragniemy złożyć Wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia: Niech każdy dzień wypełni się miłością i uśmiechem Niech radość zagości w sercach Niech każda chwila będzie tą wymarzoną
logo_mgok

04
marca
2019

Z wizytą na Olimpie

miniatura_z-wizyt-na-olimpie
Dnia 27.02. klasa 5a zaprosiła do krainy mitów klasę 4b. W ramach lekcji powtórzeniowej przygotowała prezentację wybranego bohatera mitologii greckiej.
logo_mgok

21
lutego
2019

Konkur Recytatorski - "PEGAZIK"

miniatura_konkur-recytatorski-pegazik
Dnia 20.02.2019r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs recytatorski "Pegazik". Konkurs został zorganizowany przez panie polonistki- Iwonę Gamoń, Zuzannę Biroś oraz Alicję Sarzyńską.
logo_mgok

21
stycznia
2019

Dzień Babci i Dziadka

miniatura_dzie-babci-i-dziadka
Dnia 21 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście zjawili się licznie, by wziąć udział w obchodach tego święta.
logo_mgok

28
grudnia
2018

Wychowanie przez czytanie - ogólnopolski program

miniatura_wychowanie-przez-czytanie-oglnopolski-program
Od 3 września do grudnia klasa 6a brała udział w ogólnopolskim programie "Wychowanie przez czytanie 2018". Organizatorem programu była Fundacja "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom". Koordynatorem projektu była pani Alicja Sarzyńska.
logo_mgok

21
grudnia
2018

Święta, Święta

miniatura_wita-wita
Dnia  21.12.2018 r. w ZSP im. Tkaczy Chełmskich w Chełmsku Śląskim zaczął się inaczej niż zwykle. Uczniowie wraz z Paniami z zespołu ?Zgoda? pod czujnym okiem Pani Miry z Domu Kultury w Chełmsku Śląskim lepili pierogi. Przy pięknie nakrytym stole wigilijnym można było skonsumować pierogi i barszczyk wigilijny.

Przeglądaj aktualności